📆  Organizace školního roku 2023/2024

Kroužky v angličtině

Je obvyklé, že děti kromě školy navštěvují i zájmové kroužky, které pomáhají rozvíjet jejich schopnosti a talent. Na trhu jich jsou dnes stovky, děti si opravdu mohou vybrat vše, co je baví a zajímá. Nejlepší kroužky jsou však takové, které nabízí víc aktivit. A právě s takovými kroužky přišla v minulém roce jazyková škola Keytone.

Nabízíme dětem několik zájmových kroužků v angličtině. Děti se baví, ale přitom se pod vedením rodilého mluvčího přirozeně učí anglická slovíčka, věty i intonaci. Kroužky probíhají v odpoledních hodinách. Ale pozor, nejsou náhradou klasické vyučovací lekce, spíš jejím doplňkem.

1. Cooking

Tento kroužek je u nás věnován kuchtíkům. Děti se naučí připravit si zdravou svačinu, udělat muffiny a taky pěkný nepořádek. Zábavnou formou se seznámí s různými důležitými ingrediencemi na vaření a každou hodinu si uvaří či upečou jedno jídlo. U toho si zazpívají, povídají a procvičují běžnou slovní zásobu. Takové prostředí je klíčem k přirozenému učení cizího jazyka. Lektory vaření jsou naši učitelé. Kroužek je určen pro děti od 4 let.

2. Science

Jak to funguje? A proč? A co to dělá? Znáte tyhle otázky? My na ně budeme rádi odpovídat. Tento kroužek je určen všem dětem, které jsou zvědavé a zvídavé a které se nebojí experimentovat! Děti si například ukáží, jak si vytvořit sopku ve třídě, kam se vypařuje voda, jak si přivolat déšť či jak vůbec roste dýně. Pod dohledem lektora zkouší různé fyzikální a biologické experimenty, které jim pomáhají dozvědět se, jak věci kolem fungují. Tento kroužek je u nás v Keytone nejpopulárnější. Je vhodný pro děti školního věku.

3. Travelling

Tento kroužek je určen dětem starším 10 let, které si zde rozšíří své cestovatelské obzory. Seznámí se s tradicemi různých zemí, s jejich zvyky a svátky. Dozví se zajímavé informace o Čínském novém roce i Dni svatého Patrika, indiánských svátcích i dnu Díkuvzdání. Studenti si vytvoří nějaký předmět spojený s touto zemí či si připraví pochoutku, která tuto zemi reprezentuje. Postupně objevujeme celý svět a cesta kolem světa v English Express je zážitkem!

4. Drama

Hravou a vtipnou formou seznámíme děti s Shakespearem a jinými divadelními velikány. Děti se učí napodobovat pohyby zvířat, předměty, různé profese. Lektoři jsou profesionální herci z Los Angeles, které můžete vidět i na jevišti v Praze! Kroužek je vhodný pro děti školního věku.

Všichni lektoři jsou rodilé mluvčí.

Sledujte nás na Instagramu