📆  Organizace školního roku 2023/2024

Unikátní prostředí

Pokud pečlivě vybíráte prostředí ve kterém se bude vaše dítě pohybovat, určitě budete z Keytone nadšení. Není nám totiž jedno, kde naše děti tráví svůj čas. Proto jsme vytvořili místo, které rozvíjí všechny smysly i schopnosti vnímání.

Tři pilíře

Prostředí, ve kterém vedeme hodiny, je jedno ze tří základních pilířů naší výuky. Společně s výukovou metodou Sensory English a faktem, že u nás učí pouze rodilí mluvčí, si zakládáme na kreativním a designově vkusném prostředí. Prostředí ve škole bylo celé navržené speciálně pro děti prostorovou terapeutkou Jolou Kowalewskou. Interaktivního prostředí školy jsme vytvořili s láskou a důrazem na detail.

Pro větší návštěvníky

Své místo u nás najdou určitě i teenageři, pro které jsme také vytvořili “cool” místnost, ve které se nebudou cítit pouze jako v další škole. U nás se posadí pod slunečník, do komiksových lavic, mezi šneky z počítačových kabelů nebo na pneumatiky s polštáři. Maminky s menšími sourozenci mohou zatím v klidu počkat, přebalit či nakojit menšího sourozence v Provensálské kavárně s pohodlným polštářovým koutkem, dát si dobou kávu či čaj.

Přijďte si vše vyzkoušet sami

Co vám máme povídat! Přijďte se přesvědčit sami. :-) Jsme si jistí, že to, co u nás najdete, ještě vám a vašim dětem nikdo nenabídlo. Přijďte si popovídat o vzdělání vašich dětí nad šálkem dobré kávy, v originálním prostředí Keytone. Budeme se na vás těšit! :-)

Prohlédněte si naše školy

Zaujali jsme vás?

Prohlédněte si pestrou nabídku našich kurzů

Prohlédnout rozvrh on-line hodin »

Sledujte nás na Instagramu