📆  Organizace školního roku 2023/2024

Naše akce

V Keytone stále vymýšlíme něco nového a originálního. Naše škola se neomezuje pouze na výuku mezi čtyřmi stěnami, ale dává také dětem možnost komunitního života mimo ně. Potkáváme se nejen ve třídách, ale také v přírodě, v zoologické zahradě či na různých tematických oslavách. Do projektů se velmi často zapojují i rodiče, což dělá z přátel, žáků a učitelů Keytonu jednu velkou rodinu.

Zážitek je nejlepší učitel

Nevysvětlujeme dětem zdlouhavě, co je to Halloween, jednoduše jej prostě uspořádáme. Anglosaský svět je plný událostí a svátků, které jsou ideální cestou, jak jej dětem přiblížit. Na Halloween se k nám slétají čarodějnice, o Vánocich si u nás Santa suší prádlo. Pro děti je vždy připraven skvělý program, ve kterém se jim věnují jejich lektoři a přirozené bilingvní prostředí přímo nabádá dítě, aby spontánně reagovalo na podměty kolem sebe.

Slavíme společně

Narozeniny jsou pro nás velká věc. Sami víte, jak dětské oči září, když mají radost. Nevšední oslava narozenin s kamarády je něco, co je spolehlivě rozzáří na dlouhou dobu! Připravujeme tematické oslavě dětských/teenagerovských  narozenin v prostorách Keytone, a to hned v několika jazycích.

Je to tak jednoduché! Dítě si vybere téma, my připravíme program od A až do Z. Vymyslíme a zařídíme dekorace, občerstvení, plán večírku, hry i dort. Chcete, aby si vaše ratolet pamatovala své narozeniny a byl z nich jeden z životních zážitků? Nezávazně nám napište »

Prohlédněte si tematické narozeniny, které jsme pořádali:

Sledujte nás na Instagramu